FIFA Manager 12

FIFA Manager 12 1.0.93

Najlepszy menedżer piłkarski na Symbiana

Zalety

  • Czytelny interfejs
  • Prawdziwe kluby i piłkarze

Wady

  • Ubogi ekran meczu

Bardzo dobry
8

FIFA Manager 12 to menedżer piłkarski na telefony z systemem Symbian. Dzięki niemu będziesz miał szansę poczuć się jak prawdziwy trener i ze swoją ulubioną drużyną zdobywać najwyższe trofea.

W FIFA Manager 12 możesz wybrać drużynę z jednego z siedmiu krajów świata - Anglii, Hiszpanii, Włoch, Niemiec, Francji, Brazylii i Meksyku. Twoim zadaniem będzie wygranie ligi i zdobycie najważniejszych trofeów. Jako trener będziesz odpowiedzialny trening, wybór graczy, transfery oraz taktykę i formację drużyny na boisku.

Dzięki łatwemu i przejrzystemu menu bardzo łatwo "wejść w grę". Główne menu składa się z czytelnych ikon, które kryją najważniejsze opcje - trening, finanse, taktykę czy transfery. Wszystkie informacje przedstawione są w bardzo czytelny sposób.

Rozczarowuje za to ekran meczowy. Jeśli porównany go do całkiem ładnie wyglądającego ekranu w np. Football Manager Handheld na Android, to wygląda on bardzo skromnie. Widać tylko komentarz wydarzeń na boisku oraz wskaźnik posiadania piłki. To trochę za mało, żeby dobrze rozpoznać sytuację w czasie meczu.

Ponieważ na Symbiana nie ma zbyt wielu menedżerów piłkarskich, śmiało można powiedzieć, że FIFA Manager 12 jest najlepszym z nich. Dzięki niemu można zagrać prawdziwym klubem i piłkarzami, co naprawdę ma wielkie znaczenie dla fanów piłki nożnej. Jeśli jesteś jednym z nich - koniecznie kup i pobierz FIFA Manager 12 na Symbian!

Najczęściej pobierane Sportowe na symbian

Więcej
FIFA Manager 12

Download

FIFA Manager 12 1.0.93

Opinie użytkowników o FIFA Manager 12